spolehlivé

Zabezpečení

Vše pod kontrolou

Komplexní zabezpečení domácností
a budov.

Komplexní zabezpečení
domácností a budov.

Moderní zabezpečení již není pouze o alarmu. Inteligentní zabezpečovací systém dokáže předcházet vloupání v době vaší nepřítomnosti a zároveň chrání budovu před nečekaným únikem vody nebo požárem.
Hlavní výhodou je využití mnoha prvků, které již slouží například k automatizaci osvětlení, stínění či hudby. Loxone tak dokáže jednotlivé technologie propojit a využít jejich potenciál na maximum.

Kamery

Neustálá kontrola nad děním v okolí domu, ale i uvnitř něj.

Alarmy

Dokonalé domácí wellness se vzdáleným ovládáním a údržbou.

Přístup

Navrhněte si způsob přístupu podle svých představ.

Senzory

Detektor kouře a záplavové senzory jsou základ bezpečí.

Ochrana
před
vloupáním

Loxone funguje jako neviditelný štít před nechtěnými hosty. Při detekci pohybu v zabezpečeném objektu reaguje nápadným blikajícím světlem, vytáhnutím všech žaluzií a hlasitým zvukem v každé místnosti. Zároveň vám okamžitě odešle notifikaci na váš smartphone.
burglar in front of a protected house
detektor kouře Jablotron připevněný ke stropu

Ochrana proti nehodám

Loxone odhalí nečekaný únik vody, požár, kouř i oxid uhelnatý. Pokud k některé z těchto výjimečných situací dojde, systém ihned adekvátně zareaguje. Prioritou je vždy ochrana osob. Rozbliká proto světla, vytáhne žaluzie pro bezpečný únik a odešle vám upozornění na váš smartphone. Alarm může být nastaven v několika úrovních. Pokud nedojde k jeho vypnutí, dokáže Loxone zavolat i složky integrovaného záchranného systému.

Ochrana budovy

Na kolik věcí nesmíte zapomenout, když odcházíte z domu? Jsou zavřená okna, zhasnutá světla, vypnutá televize, plotýnky v kuchyni, topení nastavené na úsporný režim? To a mnohem víc za vás Loxone zkontroluje a upozorní vás na případný problém.

alarm in app in phone mockup
comparison between Loxone smart homes and other solutions

Ochrana soukromí

Všechna vaše osobní data jsou pečlivě střežena přímo ve vašem Miniserveru a chráněna několika stupni zabezpečení. Nic se neodesílá na vzdálený server (do cloudu) jako v případě jiných systémů. Loxone s vašimi daty nijak nenakládá a hájí soukromí uživatelů na 100 %.

Kamery

Ať už potřebujete mít přehled o tom, co se děje na zahradě, doma nebo ve firmě, kamerové systémy se o to postarají. Pokud objeví nezvaného hosta, můžou spustit alarm. Záleží pouze na vás, jak chcete, aby byly nastaveny.

outside 360 camera on the wall

Kamerové systémy se postarají o bezpečí domků i velkých budov.

Spolu s dalšími prvky budete mít kompletní přehled nad děním v domě i okolo něj.

Kamery nabízí velké množství inteligentních funkcí:

  • dokáží rozpoznat známé osoby
  • detekují SPZ
  • při nebezpečí vás mohou informovat pomocí nahrávky a nebo to rovnou nahlásit policii
  • propojení s domácím alarmem
outside 360 camera on the wall

Alarmy

Pokud někdo vnikne do vašeho zabezpečeného prostoru, spustí se automaticky poplachový řetězec, který má několik fází. Loxone vždy odešle upozornění na váš smartphone. Vy tak okamžitě vidíte, kde došlo k vniknutí do objektu a můžete adekvátně reagovat.

security window handle Loxone

Okna

Bateriově napájená klika na okna rychle a spolehlivě rozezná stav okna: zavřeno, otevřeno, ventilace. Snadno ji integrujete pomocí bezdrátové technologie Air. Navíc dokáže rozeznat nepřirozené vibrace, díky čemuž může detekovat pokus o násilné vniknutí do domu a vyvolat alarm.

Alarmová siréna

Alarmová siréna Loxone pomůže ochránit váš domov i podnik. Díky nápadnému blikání a hlasitému zvuku alarmu vyděsí potenciální zloděje a spolehlivě upozorní každého v okolí. Současně je toto poplachové zařízení skvělým doplňkem k ochraně před dalšími riziky jako např. požár.

Alarm attached to the wall under the roof

Přístup

Nezáleží na tom, zda potřebujete přístup pro rodinu nebo 200 zaměstnanců celé firmy. Přístup bude i přes to bezpečný, pohodlný, a navíc získáte plno dalších funkcí.

loxone intercom on the wall

Interkom

Díky Loxone Intercomu, který je vybaven kamerou, reproduktorem a mikrofonem, můžete vidět, co se děje u dveří a odkudkoli komunikovat s návštěvou skrze aplikaci.

NFC Code

Skvělé řešení přístupu do vašeho chytrého domu. NFC Code Touch nabízí dokonalé řešení přístupu pro dveře, brány a zabezpečení. Odemykat můžete jak pomocí unikátního kódu, tak i NFC klíče.

nfc code touch on the wall

Senzory

Ochrání váš dům před vytopením, požárem a dalšími nehodami. Spolupracují s alarmem a na nebezpečí upozorní  také pomocí notifikace do vašeho telefonu.

water senzor next to the washingmachine

Záplavový

Bateriový bezdrátový záplavový senzor vás okamžitě varuje před únikem vody a zabraňuje velkým škodám na majetku. Díky jeho velikosti a použité technologii Loxone Air je možné jej umístit kamkoli, například do koupelny, kuchyně či sklepu.

Detektor kouře

Spolehlivě detekuje požár díky špičkové technologii měření kouře. Nemusíte však spoléhat pouze na detekci kouře, neboť rozezná i prudké změny teploty. Následně dokáže spustit alarm v podobě hlasitého signálu a červeně blikajícího světla. Komunikuje se serverem, který v případě požáru vytáhne žaluzie, zhasne světla a vykoná další bezpečnostní opatření.

detektor kouře připevněný ke stropu

Ovládání mobilem

Přehled i kontrola díky
mobilní aplikaci
Mějte přehled i kontrolu nad každým
prvkem díky mobilní aplikaci.

Potřebujete
poradit?

Napište nám a my vám připravíme
chytré řešení na míru.

Více o nás na sociálních sítích

Místo, kde sdílíme výsledné projekty.

phone mockups with bytzabezpecen.cz social sites