ekologická

Fotovoltaika

Energie budoucnosti.

Instalace fotovoltaiky nabízí plno možností

Začněte nakládat s energií ekonomicky výhodně.

Rezidenční řešení

Začněte ekologicky využívat chytrou energii kdykoli a kdekoli. Nainstalujeme vám kvalitní zařízení poskytující vysoce účinná řešení rezidenčních fotovoltaických elektráren, které jsou plně podporovány solárními moduly s vysokým výkonem. Snadno tak budete řídit výrobu a náklady na elektřinu.

Nabíjecí systém

Vytvoříme inteligentní fotovoltaický nabíjecí systém.
Díky jeho flexibilitě splní vaše individuální požadavky od snížení nákladů na elektřinu až po nabíjení elektromobilu.

Produkty,
které šetří

Všechna zařízení jsou vyráběna pro nízkonákladový provoz.

Uložte si energii
na později

Namísto toho, aby přebytečná energie proudila zpět do sítě, uloží se do baterie. Díky tomu je možné ji využít například po západu slunce nebo při výpadku proudu. Využíváním vlastní energie tak zvyšujete úroveň nezávislosti na veřejné elektrické síti. Při skladovaní energie se můžeme spolehnout na velké hráče v oblasti bateriových uložišť.

Spotřebiče
pod kontrolou

Systém dokáže řídit distribuci energie v závislosti na úrovni výroby, poptávky, priority zařízení, přítomnosti členů domácnosti, předpovědi počasí a mnohých dalších faktorů.

Dotace až
205 000 Kč

Zajistíme dotace z programu
Nová zelená úsporám 
+ wallbox k fotovoltaice zdarma.

Přehled v aplikaci

Energetický management

V případě přebytku energie může systém automaticky spustit až 12 zátěží namísto toho, aby energii dodával zpět do sítě. Kromě toho může uživatel nastavit čas, kdy má například praní skončit.
energetický management smartphone mockup
spotřeba energie smartphone mockup

Výroba energie

Integrujte fotovoltaický systém do inteligentní budovy a začněte cíleně využívat elektrickou energii vyrobenou ve vlastní režii. Díky inteligentnímu elektroměru energie systém pozná aktuální spotřebu elektrické energie a úroveň její výroby.

Ochrana před přetížením

Systém neustále monitoruje aktuální zatížení v budově. Pokud dojde k překročení maximálního povoleného výkonu, některé přijímače se odpojí a zablokují v závislosti na prioritě. To spolehlivě chrání před přetížením napájecího připojení nebo napájecího kabelu budovy.
smartphone mockup se statistikou energetické zátěže
electric car recharge smartphone mockup

Dobití energie

Na nabíjení svého elektromobilu využijete elektrickou energii z fotovoltaiky, kterou jste vyrobili sami. Systém vám umožní určit nabíjecí proud, spustit a pozastavit proces nabíjení a ušetřit pevné časy nabíjení, abyste využili výhody nočního tarifu.

Více o nás na sociálních sítích

Místo, kde sdílíme výsledné projekty.

phone mockups with bytzabezpecen.cz social sites