úsporná

Chytrá domácnost

Pro šťastný a pohodlný život.

Možnosti chytrého domu

Osvětlení

Vždy ta správná atmosféra bez zástupu tlačítek a ovladačů.

Stínění

Ochrana proti horku
v létě a v zimě teplo zdarma.

Vnitřní klima

Perfektní teplota v každé místnosti bez zbytečných nákladů.

Ozvučení

Přehrává hudbu v každé místnosti a upozorní na vše důležité.

Wellness

Dokonalé domácí wellness se vzdáleným ovládáním a údržbou.

chytré tlačítko

Touch Pure Flex

Estetika je v bydlení důležitá.
Pomocí Touch Pure Flex budete jemným dotykem ovládat téměř cokoli. Navíc si vše můžete navrhnout podle svých představ: funkce, barva, rozvržení, ikony, popisek – každý Touch Pure Flex tak bude dokonale přizpůsoben vašemu projektu.

Podpora
Apple HomeKit

Ovládání mobilem

Přehled i kontrola díky
mobilní aplikaci
Mějte přehled i kontrolu nad každým
prvkem díky mobilní aplikaci.

Potřebujete
poradit?

Napište nám a my vám připravíme
chytré řešení na míru.

Chytrá domácnost
v reálném životě?

S Loxone bude váš dům ovládat techniku tak, aby vám bylo dobře, byli jste v bezpečí a zároveň šetřili. Ovládání budete mít vždy při ruce díky tlačítku Touch Pure a mobilní aplikaci.

Osvětlení

Světlo výrazně ovlivňuje orientaci a estetiku, zároveň i naše zdraví, náladu a produktivitu. Správná volba světelného zdroje, jeho barvy a intenzity je klíčem k úspěchu.

Senzor pohybu

Pokud vstoupíte do kuchyně, senzor to pozná a rozsvítí základní osvětlení. Pokud již v místnosti nejste, světlo se samo vypne, aniž byste se o něj museli starat.

Úspora energie

Pokud se nikdo nenachází v místnosti, automaticky se vypnou. Všechny světla můžete také vypnout najednou odchodovým tlačítkem nebo v aplikaci.

Buzení světlem

Nechte se probudit jemným a příjemným světlem. Světla se postupně zintenzivňují, jako když vychází slunce.

Přizpůsobená
intenzita

Světla se rozsvěcují automaticky v závislosti na čase a intenzitě slunečního svitu.

Plánování osvětlení

Existují mnohem chytřejší způsoby, jak místnosti zajímavě rozzářit. Moderní osvětlovací technika přináší velmi vysoký komfort, protože místnost individuálně přizpůsobuje různým situacím a vaší náladě.

lightning plan for smart home

Stínění

Automatizované stínění se dokáže přizpůsobovat aktuálním povětrnostním podmínkám a zajišťuje maximální soukromí v domácnostech, firmách i komerčních prostorách.

Přirozený budík

Žaluzie se začnou vytahovat ve vámi zvolený čas. Probuzení slunečními paprsky je lepší varianta než zvonící budík.

Zajistí soukromí

Při západu slunce se stínicí prvky automaticky zacloní a vy máte jistotu maximálního soukromí.

Ochrana proti přehřátí i mrazu

V létě stínicí technika chrání dům před přehřátím. V zimě se naopak nezatáhne, pokud se topí, aby pustila do domu sluneční paprsky.

Ochrana před
větrem

Pokud se blíží bouřka nebo se zvedne vítr, dům o tom ví a žaluzie automaticky vytáhne do bezpečné polohy.

Vnitřní klima

Perfektní teplota a kvalita vzduchu po celý den. Díky dokonalé souhře technologií jako je vytápění, chlazení, rekuperace a automatizovaná stínicí technika.

Inteligentní řízení teploty

Loxone ví, kdy začít chladit nebo topit tak, aby vás vždy přivítal příjemnou teplotou. Zohledňuje přitom i venkovní teplotu, a šetří tak nejen vaše náklady, ale i životní prostředí.

Ochrana budovy

Loxone dokáže vyhodnotit případné nebezpečí a adekvátně reagovat. V případě požáru například Loxone vypne ventilaci i rekuperaci.

Režim nepřítomnosti

V době, kdy jste například v práci, se dům přepne do úsporného režimu. Šetří tak maximálně energii a čeká na váš návrat, kdy vás opět přivítá příjemnou teplotou a čerstvým vzduchem.

Úspora nákladů

Loxone hledá vždy to nejefektivnější řešení. Klimatizaci často dokonale nahradí chytré stínění, které je mnohonásobně energeticky výhodnější. V případě vhodné venkovní teploty ji chytrý dům dokáže využít i pro chlazení vnitřních prostorů.

Správná teplota
v každé místnosti

Každá místnost slouží k jinému účelu. Pro spánek je vhodnější chladnější teplota okolo 18 °C. V koupelně naopak oceníte teplotu 23 °C a v obývacím pokoji 21,5 °C. Teploty v jednotlivých místnostech je možné přizpůsobit vašemu dennímu režimu a systém už se o vše postará sám.

ideal temperature plan in each room of the house

Multiroom audio

Hudba dokáže snižovat hladinu stresu a pomáhá nám cítit se příjemněji. Systém dokáže vytvořit perfektní zvukovou kulisu doma i ve vaší firmě. Můžete se tak nechat například probudit oblíbenou skladbou, poslouchat uklidňující tóny ve vaně, nastavit si vlastní melodii zvonku a mnohem více.

Hudba pro
celý dům

Díky systému multiroom audio můžete v každé místnosti poslouchat jinou hudbu. V kuchyni něco energického, v koupelně relaxačního a v dětském pokoji třeba pohádky. Místnosti můžete seskupit v zóny a stejná hudba se tak může přehrávat ve více místnostech. Přitom vám stačí jediné zařízení a nic nemusíte přenášet či kopírovat.

Dům s vámi bude mluvit

Schopnost vašeho domu přečíst zprávu využijete v řadě případů. Již nikdy například nezapomenete zavřít vjezdovou bránu nebo třeba vyprané prádlo v pračce.

Příjemné probuzení

Konec řinčení budíku. Pomalu se zesilující oblíbená hudba ve spojení s vytažením žaluzií nebo se světelnou simulací východu slunce vám ranní vstávání zpříjemní.

Součást zabezpečení

Multimédia nemusí sloužit jen k zábavě. V případě spuštění alarmu začne hrát hudba v celém domě na plnou hlasitost. Dům vám může přečíst i individuální zprávy. Může vám například doporučit vyvětrání místnosti při zvýšení hladiny CO2 nebo vás upozornit na přicházející bouřku.

Sauna, bazén, zahrada

by měla být místa sloužící k odpočinku.

Loxone se za vás postará o všechny rutinní úkoly jako je údržba bazénu a závlaha zahrady. Díky spolupráci všech technologií vám Loxone poskytne i mnoho funkcí navíc.

Vzdálené ovládání

Vracíte se domů z práce a chcete si užít zasloužený relax v sauně nebo bazénu? V Loxone aplikaci si můžete saunu vzdáleně předehřát nebo zkontrolovat teplotu bazénu.

Provozní režimy

Čekáte hosty? Jedním klikem v aplikaci můžete dům nastavit do režimu večírek. Vytáhne se markýza, zapne se hudba, rozsvítí se osvětlení bazénu apod. Pokud odjíždíte na dovolenou, můžete dům přepnout do úsporného režimu. Dům se o sebe postará a například automatická údržba bazénu bude omezena na minimum.

Monitorování

Je kryt bazénu opravdu uzavřen? Je vypnutá sauna? Tuto nejistotu s Loxone nezažijete, vše si můžete kdykoli zkontrolovat v aplikaci.

Údržba

Filtrace, zpětný proplach, čistící výplach, cirkulace. Bazén je poměrně náročný na údržbu. Chytrý dům Loxone se o tyto procesy postará sám a vy si můžete jen užívat vodních radovánek.

Ovládání mobilem

Přehled i kontrola díky
mobilní aplikaci
Mějte přehled i kontrolu nad každým
prvkem díky mobilní aplikaci.

Potřebujete
poradit?

Napište nám a my vám připravíme
chytré řešení na míru.

Více o nás na sociálních sítích

Místo, kde sdílíme výsledné projekty.

phone mockups with bytzabezpecen.cz social sites